آیا یک نوجوان می تواند آلت تناسلی خود را در خانه بزرگ کند؟

نوجوان قبل از بزرگ شدن دیک را اندازه می گیرد

در دوران بلوغ، نوجوانان بیشتر نگران اندازه بسیار کوچک آلت تناسلی هستند. این تجربه در شرایطی اتفاق می افتد که بسیاری از دانش آموزان دارای آلت تناسلی بسیار کوچک هستند. بچه های ناآگاه بلافاصله به اینترنت می روند، در خانه به دنبال اطلاعات در مورد بزرگ شدن آلت تناسلی می گردند، اما افسوس که به جای افزایش سانتی متر، یا چیزی نمی گیرند، یا عوارض رشد، ناتوانی جنسی زودرس و غیره. مشکل این است که متخصصان اینترنت آلت تناسلی را توصیه می کنند. بزرگ شدن روش های خطرناک و پرخطری است.

نوجوانان به شدت ممنوع هستند که با هر روشی بر رشد اندام تناسلی تأثیر بگذارند. اگر والدین شما اصول رشد آلت تناسلی را توضیح نداده اند، ما توضیح خواهیم داد. مقاله امروز به مشکل واقعی نوجوانان مدرن در مورد بزرگ کردن آلت تناسلی در خانه اختصاص دارد. بیایید در مورد فیزیولوژی رشد آلت تناسلی صحبت کنیم، اینکه آیا می توان اندام را بزرگ کرد، چرا در سن 10-18 سالگی می تواند خطرناک باشد، چه عواقبی به دنبال خواهد داشت، و بسیاری از چیزهای شناختی. از خواندن لذت ببرید!

آلت تناسلی تا چه سنی رشد می کند

بچه ها، اگر نگران کوچک بودن آلت تناسلی هستید، ابتدا بیایید فیزیولوژی رشد آلت تناسلی را بدانیم. در نوجوانی، اگر جثه ناچیزی دارید، نگرانی احمقانه است. بدن شما هنوز در حال رشد است، تحت تأثیر عوامل و تفاوت های ظریف بسیاری است. تغییر اندازه اندام ها در هر مرد جوان به صورت جداگانه رخ می دهد. من نمی گویم که همه شما یکسان هستید و اندازه همه شما باید یکسان باشد.

درک کنید، شما می توانید تا 17 سالگی با آلت تناسلی کوچک زندگی کنید، و در 18 تا 20 سالگی به یک غول جنسی تبدیل می شوید و یک دیو بزرگ را به همسالان خود نشان می دهید.

توجه: اصل رشد بر اساس ژنتیک شما است. اگر پدر شما دارای شأن و منزلت بالایی باشد، با به دست آوردن آلت تناسلی بزرگ، به احتمال 80٪ ژن های او را به ارث خواهید برد.

اکنون در مورد رشد آلت تناسلی در سنین نوجوانی از 10 تا 18 سالگی به تفصیل صحبت خواهم کرد. می خوانیم، یادمان می آید.

شما 10 ساله هستید. گاهی اوقات رشد جنسی می تواند بسیار کمتر از هنجار پذیرفته شده عمومی رخ دهد، به عنوان مثال، در 10 سالگی. شما در حال حاضر جذب دختران شده اید، به مسائل جنسی علاقه دارید، شاید در خفا از والدین خود به عشق شهوانی نگاه می کنید. و البته می توانید در مورد اندازه بیدمشک خود هیجان زده شوید.

در 10 سالگی همه چیز تازه شروع شده است. اندازه بیدمشک شما در حال حاضر حدود 3-4 سانتی متر در حالت استراحت و 7 سانتی متر در حالت ایستاده است. و این اشکالی ندارد، لازم نیست نگران باشید.

در 11-12 سالگی نمی توان رشد قابل توجهی را انتظار داشت. در سن شما، یا هنوز بلوغ نرسیده است یا در همان مرحله اولیه رشد است. اندازه آلت تناسلی در 11-12 سالگی در صورتی که طول تقریبی آن 4-5 سانتی متر در حالت استراحت و 7-9 سانتی متر در حالت مرتفع باشد، طبیعی در نظر گرفته می شود. طبیعی است، همه چیز خوب است، جای نگرانی نیست.

جالب است بدانید: چگونه بفهمیم بلوغ دقیقا چه زمانی شروع می شود؟صدا خشن تر می شود، مو روی زیر بغل می روید و در کشاله ران، جوش های آکنه نفرت انگیز ظاهر می شود.

در سن 13 سالگی، اکثر پسرها به بلوغ می رسند. در این سن، آلت تناسلی اولین مراحل رشد خود را آغاز می کند. در حال حاضر پیسیونچیک شما می تواند حدود 5-5. 5 سانتی متر در حالت استراحت و 10-13 در حالت مرتفع باشد. اکنون هر سال 1 سانتی متر طول اضافه می کنید، اما رشد تا حد زیادی به ویژگی های فردی بدن بستگی دارد.

14-15 سال میانگین طلایی برای رشد اندام های تناسلی و توسعه دستگاه تناسلی است. طول آلت تناسلی شما در این سالها می تواند از 4 تا 8 سانتی متر در حالت استراحت و 9 تا 16 سانتی متر در حالت بالا باشد. پسران در این سن بیشتر نگران طول آلت خود هستند. اگر کسی در رختکن مدرسه به بیدمشک شما بخندد نگران نباشید. ما بزرگ می شویم، بعد می بینیم که آخرین خنده کی خواهد بود.

نوجوانان 16-17 ساله هنوز به سرعت در حال رشد هستند. بسیاری از افراد باهوش ادعا می کنند که در این سن یک نوجوان در حال حاضر شکل گرفته است، اما اینطور نیست. رشد جنسی می تواند به طور فعال تا 25 سال شکل بگیرد، و این نیز یک هنجار در نظر گرفته می شود.

نظر متخصص اورولوژی: در سنین 16-17 سالگی، معیار ایده آل در اندازه آلت تناسلی 5-6 سانتی متر در آرامش و 10-12 سانتی متر در فعالیت است. بیشتر خوب است. کمتر - خیلی زود است که در مورد آسیب شناسی صحبت کنیم، ما منتظر بزرگسالی هستیم.

رسیدن به سن را تبریک می گویم. شما 18 سال سن دارید. برای بسیاری از مردان در این سن، بلوغ به پایان می رسد، اندازه دیگر تغییر نمی کند. نقطه، پایان. چند به سانتی متر؟هر مورد فردی است. اکنون آلت تناسلی شما حتی ممکن است کوچک شود، اما قطر آن افزایش می یابد، ضخیم تر می شود.

اگر در سن 18 سالگی و بعد از آن، آلت تناسلی به 8 سانتی متر نمی رسد، باید به متخصص مراجعه کنید، اما گاهی اوقات رشد، همانطور که در بالا گفتم، تا 25 سالگی ادامه می یابد.

بسیار مهم است که با والدین خود صادق باشید. اگر احساس می کنید که مشکلی دارید، به خانواده خود بگویید. و با هم می توانید به سوالات یک متخصص پاسخ دهید. واقعیت این است که اکنون شما مستعد نتیجه گیری های زودرس هستید. "اینجا، من یک دیک کوچک دارم، تمام زندگی ام خراب است، رابطه جنسی ندارم، زندگی بد است. "اول از همه، شما باید آرام باشید و شرایط را با والدین و پزشک خود کاملا درک کنید. نیازی به خجالت نیست!

چگونه آلت تناسلی را در خانه برای نوجوانان بزرگ کنیم

طبق آمار، 60 درصد از پسران 13 تا 17 ساله حداقل یک بار در خانه با مشکل بزرگ شدن آلت تناسلی خود خفه شده اند.

بچه ها، به یاد داشته باشید، هرگز سعی نکنید رشد بیدمشک خود را مجبور کنید.

در دوران بلوغ، شما شدیدترین واکنش را به بسیاری از سوالات در مورد تفاوت های ظریف نشان می دهید. البته، همه می‌خواهند در رختکن، زیر دوش با آلت تناسلی بزرگ خودنمایی کنند، اما، باور کنید، تأیید خود در میان دیگران، اصلی‌ترین چیز در زندگی نیست.

زمانی که احمق و جوان بودم، دسترسی آزاد به اینترنت نداشتم و از این بابت بسیار خوشحالم. همه چیز با شما پیچیده تر است: اطلاعات زیادی در اینترنت وجود دارد، اما شما نمی دانید چگونه بهترین را فیلتر کنید و به درستی انتخاب کنید. از این رو تلاش های مضر برای افزایش آلت تناسلی با روش های خطرناک. به شما التماس می کنم، به سلامتی خود آسیب نرسانید، ویدیوهای احمق های دیگر را تماشا نکنید که به شما توصیه می کنند آلت خود را در عرض 2 هفته افزایش دهید.

آنها به شما کمک نمی کنند:

  • کرم ها، ژل ها، روان کننده ها (حساسیت بدتر می شود، رشد کند می شود)
  • ضمیمه ها (خطر زیاد آسیب)
  • اکستندرها (اندازه مناسبی به دست نخواهید آورد، اما اگر موفق به مونتاژ یک محصول خانگی شوید، خطر کشیدگی رباط های خود و ناتوانی در آینده را دارید)
  • قرص ها (تاثیر بدی بر کل بدن می گذارد. آلت تناسلی را افزایش ندهید و عوارض جانبی زیادی ایجاد کنید)
  • عوامل وزن ساز (خطر رگ به رگ شدن بدنی، خطر ناتوانی جنسی، بی فایده بودن)

و همه چیز، همه چیز، هر چیزی که به مداخله مستقل در رشد آلت تناسلی مربوط می شود. هیچ چیز خوبی از آن حاصل نمی شود، فقط ضرر.

میپرسی شانسی نیست؟بنابراین، من به شما چند روش مخفی در مورد نحوه بزرگ کردن آلت تناسلی یک نوجوان در خانه را به شما خواهم گفت.

اگر واقعاً می خواهید بر رشد تأثیر بگذارید، یک سبک زندگی سالم داشته باشید. سیگار در حیاط نیست، الکل و دیگر چیزهای زشت را فراموش کنید. اکنون همه چیز در بدن شما آسیب پذیرترین است. باید مواظب خودت باشی

الکل، سیگار، مواد مخدر و هر چیز ناخوشایند تولید هورمون ها را کند می کند، گردش خون را مختل می کند و البته بر رشد آلت تناسلی نیز تأثیر می گذارد.

با دوستان به نوشیدن می روی؟به خاطر داشته باشید، این روی رشد آلت تناسلی تاثیر می گذارد. و بچه های سالم همیشه به سرعت و به درستی رشد می کنند.

پس بیایید یک خط بکشیم:

  1. سعی نکنید آلت تناسلی را به روش های مشکوک افزایش دهید.
  2. همه مشاوران اینترنت در مورد بزرگ کردن آلت تناسلی در خانه فریبکاران گستاخ هستند.
  3. تلاش برای افزایش چیزی می تواند نتیجه معکوس داشته باشد و باعث ایجاد عوارض زیادی در سیستم تولید مثل شود.
  4. یک سبک زندگی سالم داشته باشید، و همه چیز یک دسته خواهد بود.

چگونه آلت تناسلی را در 12 سالگی بزرگ کنیم؟

نوجوانانی که در 12 سالگی علاقه مند به بزرگ کردن آلت تناسلی هستند، کودکانی هستند که تحت تأثیر نامطلوب دیگران قرار گرفته اند. برای بسیاری، این میل در برابر پس زمینه تمسخر همسالان ایجاد می شود. آنها به بچه ها می خندند، بنابراین نگران هستند. نکته دیگر دخالت در اینترنت است. اطلاعات زیادی در مورد نحوه بزرگ کردن آلت تناسلی در شبکه وجود دارد، اما تعداد کمی از مردم می دانند که این کار بی فایده و فریبنده است.

در 12 سالگی به هیچ وجه نباید سعی کنید سایز آلت تناسلی را افزایش دهید. این برای سلامتی شما بسیار خطرناک است.

نیازی به افزایش چیزی نیست، زیرا تا سن 18-25 سالگی همه چیز به طور طبیعی افزایش می یابد.

من شما را تشویق می کنم که تجربیات خود را با والدین خود به اشتراک بگذارید. آنها تمام تلاش خود را برای کمک به خرما در این شرایط انجام خواهند داد.

ممکن است لازم باشد به پزشک مراجعه کنید. افرادی که کت‌های سفید پوشیده‌اند به شما خواهند گفت که توسعه چگونه اتفاق می‌افتد و چرا نمی‌توان آن را تحت تأثیر وسایل بداهه قرار داد.

اگر واقعاً می خواهید آلت تناسلی خود را بزرگ کنید، یکی از مطمئن ترین و مؤثرترین روش ها را به شما می گویم.

بنابراین، اگر می خواهید آلت تناسلی خود را در 12 سالگی افزایش دهید، چه باید کرد؟سبک زندگی سالم و تغذیه مناسب کلید رشد مناسب و بزرگ شدن طبیعی آلت تناسلی است.

آیا سیگار می کشی؟این چیز بد را ول کندر 12 سالگی الکل ممنوع است، این ممنوعیت شدید است!

تغذیه مناسب: بسیاری از ویتامین ها، میوه ها، آجیل، گوشت - همه اینها نه تنها بر رشد آلت تناسلی، بلکه بر تشکیل بدن به طور کلی تأثیر می گذارد.

موافقم، من می‌خواهم چیپس، کراکر، کوکاکولا و سایر موادغذایی بخرم. اما اگر همین الان به صحبت های مادرتان گوش دهید، صبح ها بلغور جو دوسر، ناهار سوپ، فیبر، سبزیجات و برای شام پروتئین گیاهی، شیر و گوشت بخورید، این موضوع در آینده نقش زیادی خواهد داشت.

اگر در جوانی درست غذا بخورید، مردی سالم و قوی با آلت تناسلی بزرگ خواهید شد.

و اگر مسیر محصولات مضر و سیگار را انتخاب کنید، مشکلات سلامتی زیادی خواهید داشت.

و البته تجربیات خود را به والدین خود بگویید. نزدیکترین افراد شما به هر نحوی که بتوانند کمک خواهند کرد. شما به پزشک مراجعه خواهید کرد، پزشک وضعیت شما را به شما می گوید، نحوه رشد بدن شما را توضیح می دهد و چرا نباید نگران باشید.

چگونه اندازه مردانگی را در 13 سالگی افزایش دهیم؟

دو ماه پیش در یک محفل باریک خانوادگی برای یک جشن دور هم جمع شدیم. به آشپزخانه رفتم و ناگهان برادرزاده 13 ساله ام با این جمله به سمتم دوید: "عمو روما، فقط به مامان نگو، من مشکل دارم، کمکم کن. "

خلاصه همسن و سال های برادرزاده ام ادرار کوچک او را قلدری کردند. در نتیجه، پسر به افسردگی، نگران، عصبی و خرید ژل برای بزرگ کردن آلت تناسلی از اینترنت افتاد! ژل در 13، کارل! شوکه شدم!

تمام خانواده می‌دانند که من یک روانشناس معتبر هستم، سکسولوژی انجام می‌دهم و مقالات زیادی در مورد یک ماهیت صمیمی می‌نویسم. بنابراین پسر تصمیم گرفت همه چیز را به من بگوید.

چرا این کار را می کنم؟نوجوانان در 13 سالگی، و در واقع، تمایل به بریدن شانه های خود دارند. شما هرگز نباید خوددرمانی کنید، ژل ها، کرم ها و سایر داروهای مضر بخرید.

برای یک نوجوان 13 ساله، بهترین راه برای افزایش آلت تناسلی، شروع ورزش است. این چیزی است که من به برادرزاده ام توصیه کردم و شما را نیز توصیه می کنم. در بخش هنرهای رزمی ثبت نام کنید، می توانید خود را در ورزش های قدرتی امتحان کنید: وزنه برداری.

ورزش چگونه به افزایش آلت تناسلی کمک می کند؟فعالیت های ورزشی باعث افزایش تولید تستوسترون می شود و این امر بر تسریع بلوغ تاثیر می گذارد. هر چه ورزش در زندگی بیشتر باشد، یک نوجوان مردانه تر است، به این معنی که آلت تناسلی سریعتر و سریعتر رشد می کند.

باز هم تکرار می کنم: هرگز به افراد باهوش دروغگو در اینترنت گوش ندهید که به شما توصیه می کنند با کمک هر وسیله ای آلت خود را افزایش دهید. این یک دروغ است!

چگونه یک عضو را در پسر 18 ساله بزرگ کنیم

شما 18 سال سن دارید. جوان، داغ و در نهایت می توانید خودتان تصمیم بگیرید. اندازه آلت تناسلی در 18 سالگی ممکن است هنوز به اندازه کافی بزرگ نباشد و این یک آسیب شناسی نیست. رشد اندام ها می تواند تا 25 سال طول بکشد.

با وجود این، بسیاری معتقدند که رشد آلت تناسلی در سن 18 سالگی متوقف می شود. شاید به دلیل ژنتیکی و سایر خصوصیات فردی، اندازه آلت تناسلی کوچک و متوسط داشته باشید. و چه، بلافاصله برای دستگاه های افزایش اجرا شود؟اندازه مهم ترین چیز در زندگی نیست.

با این حال، برخی از بچه ها معتقدند که شما باید فورا و به سرعت افزایش دهید. و این اشتباه اصلی است! خطر این است که تداخل بیش از حد با رشد طبیعی می تواند وضعیت را تشدید کند، نتیجه معکوس به شکل ناتوانی جنسی زودرس، تضعیف نعوظ و غیره ایجاد کند.

ابتدا باید یک سبک زندگی سالم داشته باشید، عادت های بد را کنار بگذارید، اگر در زندگی شما اتفاق افتاد، تغذیه مناسب را دنبال کنید، ورزش کنید. چگونه کمک خواهد کرد؟بدن سالم یک نوجوان به همه چیز لازم برای رشد مجهز است. اولاً، با توجه به موارد فوق، خون رسانی به آلت تناسلی را بهبود می بخشیم، به این معنی که اندازه آن بزرگتر می شود.

محصولات و تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی برای نوجوانان

ثانیاً، یک سبک زندگی سالم به طور کامل بر عملکرد بدن تأثیر می گذارد. این به معنای عملکرد طبیعی قدرت در آینده است که بر کاهش آلت تناسلی در آینده تأثیری نخواهد داشت.

چگونه آلت تناسلی را در 18 سالگی بزرگ کنیم؟من توصیه نمی کنم ارگانیسم تازه تشکیل شده را با قرص پر کنید، کرم ها و پمادها را روی آلت تناسلی بمالید. محصولات مشابه عوارض و عوارض زیادی دارد و بدن جوان بی فایده است.

من خرید بزرگ کننده های مصنوعی را توصیه نمی کنم: پمپ ها، اکستندرها، وزنه ها و سایر دستگاه ها. خطر زیاد تشدید وضعیت، و به جای افزایش، به خود ناتوانی جنسی بدهید.

من نمی گویم که ذره بین ها کار نمی کنند. آنها موثر هستند، اما به طور خاص برای یک مرد جوان، ایمن نیست.

تنها چیزی که احتمالاً به یک پسر 18 ساله کمک می کند، تمرینات معقول جیلکینگ است. اکنون این کافی ترین و کم هزینه ترین روش برای تأثیرگذاری بر رشد آلت تناسلی است.

Jelqing یک تمرین باستانی است که هدف آن افزایش آلت تناسلی با افزایش طول فیزیکی با دستان خود است.

چگونه ورزش jelqing را انجام دهیم؟خود را به یک نعوظ متوسط برسانید، آلت تناسلی را با دو انگشت در یک حلقه ببندید، روی پایه تنه فشار دهید، حلقه را از ابتدای آلت تا سر نگه دارید.

در چندین رویکرد انجام می شود. ابتدا باید خود را به 20 تکرار 3 ست محدود کنید. هر روز می توانید بار را افزایش دهید.

Jelqing بر اساس اصل کشش عضلات و رباط های آلت تناسلی کار می کند، اثر بادوام است، نتیجه طولانی است. اولین تغییرات پس از شش ماه قابل توجه خواهد بود. به شما توصیه می کنم هر روز، کمی دیرتر، هفته ای 2 بار تمرین کنید.

با یک رویکرد مداوم و کوشا، می توانید به افزایش آلت تناسلی 2-4 سانتی متری دست یابید. هرگز آن را با بار زیاد نکنید، اگر درد داشت، توقف کنید، استراحت کنید.

به طور کلی، jelqing یک راه عالی برای تأثیرگذاری بر رشد آلت تناسلی است، اما لطفا مراقب باشید، شما هنوز خیلی جوان هستید.

در سن خود باید از زندگی لذت ببرید، از عشق اول خود لذت ببرید و در روابط با یک دختر تجربه کسب کنید. اعتیاد بیش از حد به روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی می‌تواند منجر به عواقب وحشتناکی شود که در آینده لکه‌ای چرب روی زندگی جنسی شما باقی می‌گذارد. ارزشش را ندارد.

چه زمانی عمل جراحی ضروری است؟

روش جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی یک روش رادیکال، سریع، اما بسیار گران است.

به عنوان یک قاعده، برچسب قیمت برای هر عملیات صمیمی بالا شروع می شود. هر مرد بالغی نمی تواند این هزینه را بپردازد. و همه به آن نیاز ندارند.

در صورتی که اندازه آلت تناسلی با حداقل نشانه ها مطابقت نداشته باشد، به عمل نیاز است. در این مورد، پس از مشاوره طولانی و کامل، آزمایش‌ها و هر چیز دیگری، ممکن است انجام لیگامنتوتومی ضروری باشد - یک عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی.

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی نوجوانان

یک عضو را می توان 1-3 سانتی متر افزایش داد، اما فقط به خاطر ارضای میل خود، نمی توان عمل جراحی را به خطر انداخت. در 18 سالگی باید به حرفه آینده خود فکر کنید، برای آینده برنامه ریزی کنید و به اندازه آلت تناسلی خود زحمت ندهید.

این عمل زمانی قابل توجیه است که طول آلت تناسلی، حتی در 25 سالگی، با هنجار مطابقت نداشته باشد، باعث ناراحتی و اعتماد به نفس پایین شود.

علیرغم این واقعیت که یک مرد بالغ حق دارد با سرنوشت خود هدایت شود، هر متخصصی چنین عملیاتی را با یک مرد جوان به خطر نمی اندازد. دلایل جدی لازم است و یک آرزو کافی نخواهد بود.

به طور کلی، 80 درصد از دختران جوان نگران اندازه آلت تناسلی دوست پسر خود نیستند. در جوانی ارزش های دیگر حاکم است، دیر یا زود این را متوجه خواهید شد.