رویکردهای مدرن برای بزرگ کردن آلت تناسلی با جراحی

مردی با دیک کوچک چگونه به سرعت بزرگ شود

ریتم مدرن زندگی مستلزم آن است که یک مرد بتواند قدرت و مزیت خود را نشان دهد. برای بسیاری از افراد، عقده ها مانع از رسیدن آنها به ارتفاعات بزرگ می شود. یکی از مجتمع های اصلی نیمی از مردان جمعیت، مشکلات ماهیت جنسی، آلت تناسلی کوچک است. حدود 40 تا 50 درصد از همه مردان از اندازه آلت تناسلی خود راضی هستند. این منجر به عقده حقارت، اختلالات روانی و اغلب به ناتوانی زودرس می شود.

طول طبیعی آلت تناسلی بین 13 تا 17 سانتی متر است. اما تقریباً هر مرد تمام عیار پاسخ می دهد که می خواست آلت تناسلی اش به طول 20 سانتی متر نزدیک شود.

روش های پزشکی موجود شامل چندین گزینه برای بزرگ کردن آلت تناسلی است:

 • روش های پزشکی؛
 • مداخله جراحی؛
 • استفاده از روش های سخت افزاری

در غیاب اثر مثبت مورد انتظار از دارو و سایر روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی، یا اگر نمی‌خواهید برای مدت طولانی تحت یک دوره درمانی قرار بگیرید، از روش جراحی استفاده می‌کنند که آلت تناسلی را بزرگ می‌کند.

عمل جراحي

روش های مداخله جراحی با هدف افزایش عرض یا طول آلت تناسلی انجام می شود. برای مدت طولانی، افزایش طول آلت تناسلی با جراحی کلاسیک به دلیل آزاد شدن قسمتی که در زیر پوست پنهان شده بود، انجام می شد. جراحی کلاسیک نیاز به آماده سازی دقیق، دوره نقاهت طولانی دارد و خطرات عوارض جانبی وجود دارد. مانند فرآیندهای چسبنده در محل مداخلات.

روش مدرنی که برای افزایش طول آلت تناسلی توسط جراحی استفاده می شود، لیگامنتوتومی نامیده می شود و رایج ترین و ایمن ترین روش است. همچنین تکنیکی برای ضخیم کردن آلت تناسلی با استفاده از گزینه‌های مختلف قرار گرفتن در معرض جراحی وجود دارد. برای افزایش ضخامت و ضخامت آلت تناسلی و افزایش طول می توان از دو روش همزمان استفاده کرد.

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی را با جراحی پلاستیک اشتباه نگیرید. در جراحی پلاستیک فقط ظاهر و ابعاد تغییر می کند اما عملکرد نعوظ مختل می شود و در کنار تغییر ابعاد هیچ جنبه مثبتی وجود ندارد. بنابراین، قبل از شروع روش های تقویت، لازم است با پزشک مشورت کنید و گزینه مداخله احتمالی را با دقت انتخاب کنید.

بزرگ شدن آلت تناسلی در طول

دیک پوشانده شده پس از جراحی بزرگ شدن

بیشترین تعداد نارضایتی در مردان دقیقاً با طول آلت تناسلی مرتبط است. بنابراین، بزرگ‌کردن جراحی با تیمیا لیگامنتوم تنها روش افزایش سریع و ایمن آلت تناسلی است.

از نظر تعداد عمل روی اندام تناسلی، این اوست که رتبه اول را دارد. جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و مدت زمان آن بیش از یک ساعت نیست. موارد مصرف لیگامنتوتومی:

 • اندازه آلت تناسلی کمتر از حد متوسط (حدود 10-13 سانتی متر) است.
 • میل یک مرد، صرف نظر از اندازه اصلی؛
 • شرایط پاتولوژیک: اپیسپادیاس، هیپوسپادیاس، انحنای مادرزادی آلت تناسلی، آسیب.

این عمل به چند روش انجام می شود: اسکروتوم و شرمگاهی. در ابتدا از روش شرمگاهی استفاده می شد و بر خلاف کیسه بیضه، بعد از عمل آثاری به صورت اسکار وجود داشت و بیشتر ماند. اخیراً انجام جراحی از طریق کیسه بیضه رایج تر شده است و این عمل در بسیاری از کلینیک هایی که آلت تناسلی را با جراحی افزایش می دهند استفاده می شود.

آمادگی قبل از عمل

مشاوره با پزشک قبل از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

مانند قبل از هر مداخله جراحی، آماده سازی دقیق برای عمل مورد نیاز است.

موارد منع مصرف احتمالی، امکان استفاده از بیهوشی عمومی، وجود استعداد آلرژیک به داروها مشخص می شود.

یک معاینه جامع برای بیمار تجویز می شود که در آن خون، کبد، عملکرد کلیه و فعالیت قلبی بررسی می شود. مشاوره با متخصص بیهوشی انجام می شود.

در روز لیگامنتوتومی باید از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.

نیاز به پزشک مجرب دارد. هزینه جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی نیز بسیار بالاست. در نتیجه آلت تناسلی حدود 5 سانتی متر افزایش می یابد.

با وجود روش های مختلف، این عملیات یک شرکت پرخطر در نظر گرفته می شود، نتیجه مورد انتظار همیشه به دست نمی آید.

عمل

افزایش طول آلت تناسلی بر اساس ایجاد برشی در امتداد بخیه میانی کیسه بیضه یا در ناحیه رحم با روش شرمگاهی است. طول اندام به دلیل آزاد شدن بخشی از آلت تناسلی که در زیر استخوان شرمگاهی پنهان شده است افزایش می یابد. فضای آزاد آزاد شده در حین عمل بین داخل آلت تناسلی و رحم با بافت همبند تشکیل شده در طول فرآیند بهبودی پر می شود. به لطف این فرآیند است که می توان طول آلت تناسلی را افزایش داد.

درز باقی مانده در محل برش به اندازه کافی سریع التیام می یابد و تقریباً هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد. انجام تمام مراحل کاملاً ایمن است، بنابراین عروق و ماهیچه ها تحت تأثیر قرار نمی گیرند، عملکرد نعوظ و تولید مثل مختل نمی شود.

پس از پایان مراحل جراحی، استفاده از دستگاه کشش به مدت 3 هفته ضروری است که برای جلوگیری از اثر معکوس لازم است. بدون استفاده از آن، بافت همبند که هنوز تقویت نشده است می تواند آلت تناسلی را به اندازه اصلی خود بازگرداند.

افزایش دهنده بعد از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

نکته مهم در رفع اثر استفاده از اکستندر برای افزایش بیشتر سایز آلت تناسلی است. برخی از کلینیک ها استفاده از آن را از روز اول جراحی پیشنهاد می کنند، اما اکثر پزشکان تمایل دارند از آن پس از 3-4 هفته پس از جراحی استفاده کنند. بعد از لیگامنتوتومی، طول آلت تناسلی به طور متوسط 2-2. 5 سانتی متر افزایش می یابد و در صورت استفاده همراه با اکستندر به مدت 2-8 ساعت در روز، اندام 5-6 سانتی متر بزرگتر می شود. مدت زمان پوشیدن آن بسته به اثر مورد نظر در محدوده های مختلف متفاوت است. میانگین زمان درخواست حدود 3-4 ماه است. در دوره پس از عمل، حداقل به مدت 3 هفته، باید از رابطه جنسی خودداری کنید و بهداشت را به دقت کنترل کنید.

 • بر عملکرد برانگیختگی مردان تأثیر منفی نمی گذارد.
 • باعث ناباروری نمی شود؛
 • بر عملکرد ادرار تأثیر نمی گذارد؛
 • عملا هیچ عارضه ای وجود ندارد.
 • نتایج بسیار سریع

کشش آلت تناسلی با استفاده از یک اکستندر امکان پذیر است، اما فرآیند تغییر اندازه به اندازه ای طولانی خواهد بود که طول آن را تا 9 ماه افزایش دهد. علاوه بر این، باید 9 تا 12 ساعت در روز از این دستگاه استفاده کنید. با این گزینه، عضو 3-5 سانتی متر بلندتر می شود.

بزرگ شدن آلت تناسلی در قطر

علاوه بر پیچیدگی هایی در مورد طول ابزار مردانه، تمایل مردان به افزایش حجم آلت تناسلی بسیار رایج است. روش ضخیم شدن تا حدودی پیچیده تر است، زیرا آلت تناسلی دارای سیستم نسبتاً توسعه یافته عصب دهی و تامین خون است. بنابراین، مداخله جراحی بی کیفیت خطر عوارض بعد از عمل را تهدید می کند.

قبل از انجام تمام اقدامات لازم، یک مرد نیاز به مشاوره کامل با جراح، متخصص ارولوژی و بیهوشی مجرب و معاینه کامل دارد.

مرد قوی با آلت تناسلی بزرگ شده

تکنیک های مختلفی برای ضخیم کردن آلت تناسلی وجود دارد. آنها بر اساس پیوند مواد مختلف زیر پوست آلت تناسلی هستند.

در 3 نوع اصلی متفاوت است:

 1. پیوند یک فلپ از بافت های خود بیمار. بخشی از عضله از دیواره قدامی شکم گرفته شده و زیر پوست آلت تناسلی قرار می گیرد.
 2. معرفی یک ماتریس بیولوژیکی از مواد پلیمری. یک توده پلیمری در آلت تناسلی کاشته می‌شود که فرآیند رشد خود را توسط بافت‌های بیمار انجام می‌دهد که متعاقباً به اندام ریشه می‌دهد.
 3. استفاده از پرکننده ها به صورت تزریقیبا تزریق مواد شیمیایی خاصی یا بافت چربی خود بیمار وارد می شود و به آلت تناسلی حجم می دهد.

خود مرد روش راحت تر و کاربردی تری را برای ضخیم کردن آلت تناسلی انتخاب می کند. بسته به انتخاب، نتیجه به حجم و زمان ماندگاری نتیجه بستگی دارد.

پیوند بافت های خود فرد به عنوان اولین روش مورد استفاده قرار گرفت. این روش یک نتیجه تضمین شده و طولانی مدت می دهد که در آن افزایش ضخامت وجود دارد. بافت‌های کاشته‌شده در نهایت به بخشی کامل از اندام تبدیل می‌شوند، خون مفصلی دارند. نکات منفی این است که باید مراقب عوارض بعد از عمل باشید، از فعالیت جنسی فعال برای مدت طولانی خودداری کنید و تحت نظر پزشک باشید.

رایج ترین روشی که توسط کلینیک ها استفاده می شود، کاشت بیومتریکس پلیمری است. در عرض یک سال، ماتریکس به طور کامل ریشه می گیرد، بافت های اندام در آن رشد می کنند و یک اثر تقریبا مادام العمر ظاهر می شود. بعد از 2 ماه می توانید رابطه جنسی داشته باشید.

روش های تزریق برای بدن انسان بی خطرترین هستند. زمان حداقل است، کل فرآیند حدود نیم ساعت است. دوره نقاهت کوتاه است: پس از 2-4 روز، یک مرد می تواند فعالانه رابطه جنسی داشته باشد. اما یک سری نکات منفی وجود دارد. نکته اصلی این است که اثر مثبت نسبتا کوتاه مدت است و حدود شش ماه طول می کشد. در مرحله بعد، شما باید اقدامات مکرری را برای بزرگ کردن اندام انجام دهید.

مبحث اعضای مصنوعی

پروتزهای بزرگ کننده آلت تناسلی

علاوه بر انحرافات در طول و عرض، تعدادی ویژگی آناتومیکی دیگر از جمله انحنای آلت تناسلی، تغییر شکل آن وجود دارد. نشانه های پروتز صدمات و نقایص مادرزادی مختلفی است که یک عضو دارد.

یک روش جراحی به نام پروتز آلت تناسلی استفاده می شود. علاوه بر بازگرداندن اندازه و شکل آلت تناسلی، عملکرد نعوظ را می توان بازیابی کرد، طول آلت تناسلی به دلیل پروتز افزایش می یابد.

استفاده از 3 نوع پروتز مرسوم است:

 • پروتز سفت و سخت؛
 • پروتزهای پلاستیکی؛
 • پروتزهای بادی

اولین ها راحت ترین و ساده ترین هستند. با پروتزهای سفت، احساس ثابتی از نعوظ وجود دارد که سبک زندگی فعال را کمی پیچیده می کند. پروتز پیچیده تر و کاربردی تر، پلاستیک است. آلت تناسلی در موقعیت طبیعی قرار می گیرد و به لطف میله فلزی، دارای حافظه است. رایج ترین و مدرن ترین پروتزهای بادی هستند. به شما امکان می دهد از عملکرد برانگیختگی استفاده کنید یا در حالت استراحت باشید.

یک عضو، به لطف پروتز، عملکرد از دست رفته را برای زندگی جنسی باز می گرداند. روش های پروتز در بین مردان مبتلا به شرایط پاتولوژیک دستگاه تناسلی بسیار محبوب است.